До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ФАСІЛІТІ-МЕНЕДЖМЕНТ

  service-thumbnail

  Компанія Др. Редгер Сервіс Менеджмент охоплює широкий спектр послуг та рішень для забезпечення успішного функціонування Вашого бізнесу, шляхом комплексного обслуговування нерухомості – фасіліті менеджменту. Однією з основних переваг фасіліті менеджменту є скоординована робота всіх послуг як єдиного комплексу. Злагодженість всіх процесів дозволяє гнучко реагувати на зовнішні зміни і знижувати внутрішні витрати під час експлуатації об’єкту. Тому така система працює найефективніше, а компанія – клієнт отримує можливість зосередитися на своїй основній діяльності.

   

  Комплексне обслуговування нерухомості умовно можна розділити на слідуючі напрямки:

  -технічне обслуговування та експлуатація нерухомості;

  -комерційне управління нерухомістю;

  -інфраструктурні послуги.

   

  Комплексне управління нерухомістю / Фасіліті менеджмент це об’єднання фахівців з різних сфер послуг під керівництвом однієї компанії, що управляє, що дозволяє клієнту отримати повний або вибірковий спектр послуг.

  Комплексний фасіліті менеджмент об’єднує у собі всі послуги та додаткові послуги, відповідно до вимог  замовника. Збільшення обсягу послуг, що надаються від одного виконавця, веде до зменшення витрат, накладних витрат і більш ефективного розподілу ресурсів компанії.

  Наприклад, при об’єднанні послуг клінінгу (прибирання номерного фонду, прибирання коридорів та технічних приміщень, чищення фасаду будівлі, миття вікон тощо), кейтерингу (приготування та доставка готових обідів, організація власного пункту харчування, організація фуршетів та банкетів тощо). д.) та пральні (прання постільної білизни, прання уніформи, прання ресторанного текстилю тощо) у готельному бізнесі дозволяє скоротити витрати на утримання власної пральні, відділу клінінгу та кейтерингу, та сконцентрувати увагу виключно на прийомі та розміщенні гостей, тоюто надання виключно послуг пов’язаних з основним напрямом діяльності.

   

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить