До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПРИБИРАННЯ СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ

  service-thumbnail

  Прибирання складських приміщень у різних галузях промисловості має здійснюватися вчасно з урахуванням стандартів прибирання.

  Залежно від типу виробництва приміщення складів заповнюють спеціалізованими матеріалами, обладнанням, готовою продукцією, саме з цим пов’язано безліч потенційних ризиків, про які має пам’ятати команда, яка надає послуги з клінінгу.

  Для дотримання стандартів зберігання продукції в приміщеннях складів також слід ставитися серйозно. Від цього залежить репутація виробника, тому кожне промислове підприємство має їх дотримуватись.

  Підтримувати чистоту та гігієну – трудомісткий процес для людей, які не навчені процесу прибирання складських приміщень, не мають досвіду та розуміння, як досягти найкращого результату. Замість того, щоб покладати на своїх співробітників обов’язки зі прибирання складів, пропонуємо вам довірити це завдання професіоналам.

  Dr.Rödger Service Management займається прибиранням складських приміщень на виробництвах по всій Україні.

  Прибирання складських приміщень: особливості, про які потрібно знати.

  Якщо про стан складських приміщень не піклуються вчасно – це призводить до величезних проблем у виробничому процесі та серйозних ризиків для безпеки працівників. Склади повинні бути міцними та здатними витримувати навантаження від важкої техніки, падіння предметів, подряпин та тріщин, щоб персонал міг забезпечувати безперебійну роботу виробництва, відвантаження готової продукції та постачання матеріалів до робочих цехів. Команда «Dr.Rödger Service Management» адаптувала клінінгові послуги до складів різного типу та площі, використовуючи кращу техніку, засоби для чищення та полірування, щоб забезпечити високий рівень стандартів та результатів прибирання. Ми знаємо нюанси генерального прибирання приміщень складів та розуміємо, як підтримувати чистоту вашого об’єкту. Ми повністю укомплектовані для обробки ваших запитів та проблем у будь-який час. Команда “Dr.Rödger Service Management” навчена використанню інноваційної техніки та хімії, щоб здійснити прибирання складських приміщень. Ми можемо дістатися всіх важкодоступних місць, які передбачає прибирання складів. Наш персонал проходить ретельний відбір та навчання, щоб забезпечити високий рівень обслуговування наших клієнтів

  Чому для прибирання складу обирають компанію «Dr.Rödger Service Management»?

  – надаємо якісні послуги з прибирання складів;

  – виконуємо як денне, та  і нічне прибирання, щоб якнайкраще задовольнити ваші потреби;

  -прибирання складу від професійно підготовлених фахівців, які мають доступ до найефективнішого обладнання для прибирання та миючих і дезінфікуючих засобів;

  -підтримка чистого та безпечного робочого середовища для вас, вашого персоналу та клієнтів.

  Досвід наших клієнтів показує: своєчасне прибирання складу сприяє створенню позитивної атмосфери, яка збільшує продуктивність праці та швидкість роботи, а також підвищує задоволеність роботою у співробітників. Крім того, наявність плану прибирання складу та його своєчасне виконання спрощують процес очищення, що, у свою чергу, підвищує ефективність виробничих процесів та зменшує кількість нещасних випадків.

  Замовити послугу



   Згоден з обробкою персональних даних
   ×




    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить