До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПОСЛУГИ ПРАННЯ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

  service-thumbnail

  Dr. Rödger Service Management понад п’ятнадцять років на ринку клінінгових послуг. Ми заслужили свій авторитет і користуємося повагою з боку конкурентів та довірою наших постійних клієнтів.

  Одним із основних напрямків нашої діяльності в галузі клінінгу є надання послуг прання білизни. Можливості нашого підприємства дозволяють швидко та якісно обробляти досить великі об’єми та завершувати роботу в обумовлений термін, тому ми активно співпрацюємо з готелями, хостелами та заміськими комплексами.

  Прання білизни для готелів передбачає цілий комплекс робіт наших спеціалістів, який стартує з моменту отримання замовлення та завершується прийомом виконаної роботи з боку клієнта.

   

  Головні переваги замовлення послуги прання білизни для готелю:

  • прання білизни для готелів здійснюється за чітко встановленим графіком, який забезпечить максимальний комфорт для закладу та не впливатиме на її функціонування;
  • заклади можуть заощаджувати кошти за рахунок того, що немає необхідності для закупівлі, утриманняю спеціального обладнання та штату співробітників, у чиї обов’язки входило б прання білизни;
  • використання спеціальних технологій і засобів дозволяє досягти високої якості прання та гарантувати відмінний результат щоразу;
  • ми знаємо правила сортування білизни та секретики, щоб біле залишалось яскраво білим, а кольорове не втрачало своєї барвистості.
  • правильно підібраний цикл прання, щоб усі вироби проходили максимальне очищення при мінімальному зносі. Це саме те, що дозволяє заощадити ваші кошти.

   

  Основні принципи роботи нашої пральні:

  -кваліфіковані працівники, періодично проводиться навчання персоналу;

  -цілодобова робота пральні, постійний контроль якості готової продукції;

  -система дозування миючих засобів, з програмованим процесором, дозування миючих засобів з точністю до 1 мл. речовини;

  -на нашій пральні ми використовуємо тільки професійні миючі засоби Європейського виробництва;

  – налаштування та робота обладнання під постійним технічним контролем сервісних інженерів.

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить