До категорії
comparison-alert-icon

Товар в списку порівнянь

ПОСЛУГИ ПРАННЯ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

service-thumbnail

Dr. Rödger Service Management понад п’ятнадцять років на ринку клінінгових послуг. Ми заслужили свій авторитет і користуємося повагою з боку конкурентів та довірою наших постійних клієнтів.

Одним із основних напрямків нашої діяльності в галузі клінінгу є надання послуг прання білизни. Можливості нашого підприємства дозволяють швидко та якісно обробляти досить великі об’єми та завершувати роботу в обумовлений термін, тому ми активно співпрацюємо з готелями, хостелами та заміськими комплексами.

Прання білизни для готелів передбачає цілий комплекс робіт наших спеціалістів, який стартує з моменту отримання замовлення та завершується прийомом виконаної роботи з боку клієнта.

 

Головні переваги замовлення послуги прання білизни для готелю:

  • прання білизни для готелів здійснюється за чітко встановленим графіком, який забезпечить максимальний комфорт для закладу та не впливатиме на її функціонування;
  • заклади можуть заощаджувати кошти за рахунок того, що немає необхідності для закупівлі, утриманняю спеціального обладнання та штату співробітників, у чиї обов’язки входило б прання білизни;
  • використання спеціальних технологій і засобів дозволяє досягти високої якості прання та гарантувати відмінний результат щоразу;
  • ми знаємо правила сортування білизни та секретики, щоб біле залишалось яскраво білим, а кольорове не втрачало своєї барвистості.
  • правильно підібраний цикл прання, щоб усі вироби проходили максимальне очищення при мінімальному зносі. Це саме те, що дозволяє заощадити ваші кошти.

 

Основні принципи роботи нашої пральні:

-кваліфіковані працівники, періодично проводиться навчання персоналу;

-цілодобова робота пральні, постійний контроль якості готової продукції;

-система дозування миючих засобів, з програмованим процесором, дозування миючих засобів з точністю до 1 мл. речовини;

-на нашій пральні ми використовуємо тільки професійні миючі засоби Європейського виробництва;

– налаштування та робота обладнання під постійним технічним контролем сервісних інженерів.

Замовити послугу    Згоден з обробкою персональних даних