До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПОСЛУГИ ПРАННЯ ДЛЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

  service-thumbnail

  Компанія Dr. Rödger Service Management спеціалізується на наданні якісних послуг у сфері клінінгу. Одним із напрямків роботи співробітників компанії є прання білизни для медичних закладів.

  Особливі вимоги до процедури обробки такої білизни дозволяють виділити її в окремий напрямок. Фахівці знають, що недостатньо просто випрати медичні халати чи білизну. Якісна обробка медичної білизни передбачає додаткову дезінфекцію матеріалу, проте для цієї мети можна використовувати як спеціальні засоби, що містять хлор, які негативно впливають на загальний стан тканини, так і щадні засоби, здатні продовжити термін служби тканини. Фахівці нашої компанії знають усі тонкощі.

  Саме спеціальна технологія прання медичної білизни дозволяє нашій компанії утримувати лідируючі позиції у цьому секторі. Наші технологи довгий час, спільно з нашими партнерами, розробляли оптимальну технологію щодо якості та часом обробки. Налагоджена, автоматизована логістична система дозволяє доставити оброблену продукцію вчасно. Для досягнення найкращого результату прання ми використовуємо професійне обладнання провідних компаній, у поєднанні з новітніми технологіями прання KREUSSLER з використанням сучасних рідких препаратів і систем програмованого дозування.

   

  Головні переваги технології прання, з використання рідких миючих засобів KREUSSLER:

   

  -постійне, чітке та точне дозування засобів, виключаючи недолив і перелив, у потрібний час та у необхідній кількості;

  -продовження терміну служби білизни, завдяки максимально щадному режиму прання без застосування хлору, низькотемпературній дезінфекції вже при 60 °C.

   

  Прання білизни медичних установ в професійній пральні допоможе скоротити:

  – трудові ресурси : медичний персонал не буде займатися пранням білизни та уніформи, а може повністю сконцентруватися на виконанні послуг пов’язаних виключно з основним напрямом діяльності;

  – витрати на миючих засобах та спеціальному обладнанні;

  – витрати на закупівлю нової білизни, так як термін використання буде подовжений, завдяки щадному режиму обробки та дезінфекції за низьких температур;

  – витрати на електроенергію та воду, так як кожне прання буде гарантувати відмінні результати і не буде необхідності у повторних додаткових обробках.

  Оцініть  всі переваги співпраці з професійною пральнею і ви та збережіть свій гарний настрій та спокій.

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить