До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Ремонт техніки для прибирання TASKI

  service-thumbnail

  Професійне обслуговування має велике значення!

  Наш сервісна служба – це наша гордість.  У нашому штаті висококваліфіковані сервісні інженери і продукт менеджери, що надають всебічну підтримку нашим клієнтам у всіх регіонах нашої країни. Інженери сервісної служби пройшли навчання і сертифікацію безпосередньо на заводах виробників, про що свідчать здобуті сертифікати. Ремонт обладнання може виконуватися на постійній основі в рамках договору на сервісне обслуговування або за разовим викликом.

  В асортименті представлені оригінальні запчастини для різноманітного обладнання за доступними цінами. Завжди в наявності запчастини для підлогомийних машин, полотерів (однодискових машин), екстракторів та професійних пилососів, піногенераторів та іншого професійного обладнання для клінінгу.

  Відмінною особливістю нашої компанії  є прагнення зробити сервіс максимально комфортним та оперативним для клієнта, тому ми пропонуємо послуги виїзної діагностики та ремонту на місці, де техніка експлуатується. Вам не потрібно везти обладнання до сервісного центру – ми приїдемо до вас самі!

  Для оформлення заявки на ремонт і обслуговування Taski обладнання заповніть форму нижче.

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить