До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПРИБИРАННЯ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ

  service-thumbnail

  Прийшовши в офіс та побачити його, в тому ж неакуратному стані, в якому ви залишили його минулого вечора – не найприємніше відкриття. Протягом багатьох років Dr.Rödger Service Management відправляє професійну команду для прибирання офісів на підприємства з різних галузей, завдяки чому ваш робочий простір сяє і радує як клієнтів, так і співробітників.

  Ви можете бути впевнені, що клінінгова команда Dr.Rödger Service Management з’явиться вчасно і виконає свої завдання відповідно до високих професійних стандартів по чистоті та гігієни. Наші клінінгові послуги передбачають використання миючих та дезінфікуючих засобів, якісного інвентарю та професійної техніки для прибирання.

  Коли ви замовляєте прибирання офісу з компанією Dr.Rödger Service Management, ви отримуєте набагато більше, ніж просто команду, яка вміє користуватися швабрами та губками. Наші найкращі фахівці з прибирання офісних приміщень мають багатий досвід та знання швидкого та ефективного професійного прибирання. Ви можете бути впевнені, що ваш офіс завжди виглядатиме найкращим чином. Це не лише покращує загальний настрій співробітників, а й знижує кількість лікарняних, пов’язаних із алергією на пил та бруд.

   

  Чому Вам потрібно обрати саму нашу компанію:

  -досвід перевірений роками в сфері клінінгових послуг;

  – маємо відповідне професійне обладнання, що гарантує якісні результати прибирання;

  -пропонуємо щоденне підтримуюче прибирання офісів;

  – генеральне прибирання офісів: глубоке чищення килимових покриттів, кристалізацію мармуру, миття вікон, чищення меблів тощо;

  – поповнення запасів розхідних матеріалів: туалетного паперу, мила для рук, дезінфікуючих засобів тощо.

  Наша команда професіоналів допоможе створити вам як найкраще враження про ваш робочий простір чи для нових клієнтів, чи для Ваших співробітників.

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить