До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Наша історія

  Група Компаній "Лізоформ" є ексклюзивним представником компанії «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ », Diversey і Kreussler на території України.

  Сьогодні слово «Лізоформ» по праву вважається символом гігієни та дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної та Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.
  Місія Групи Компаній "Лізоформ" - впровадження новітніх технологій дезінфекції та гігієни з метою створення безпечних умов для всього людства.

  Група Компаній "Лізоформ" працює на ринку з 1995 року і зарекомендували себе, як надійний постачальник професійної хімії, дезінфекції та прибиральної техніки для лікувальних установ, готелів, ресторанів, заводів, фабрик харчового виробництва, салонів краси, супермаркетів і пралень.

  Наша діяльність дозволяє клієнтам сконцентруватися на веденні бізнесу і домашніх справ, і передати всі інші турботи нам.

  history-img-1 history-img-2

  Сфери діяльності

  Медична гігієна

  Комплексне обслуговування медичних закладів включає надання антисептичних та миючих засобів, інвентару для прибирання, утилізацію медичних відходів та використання сучасних систем дозування.

  Комунальна гігієна

  Підтримка ідеальної чистоти і гігієни у вашому ресторані, готелі, фітнес-центрі, транспорті, офісі, супермаркеті, торговому центрі, пральні, хімчистці або навчальному закладі.

  Промислова гігієна

  Комплексні рішення для гігієни та дезінфекції на підприємствах харчової промисловості та обслуговування станцій для обробки води.

  Сервіс менеджмент

  Послуги клінінгу: прибирання всіх видів нерухомості, таких як офіси, торгові та бізнес центри, промислові підприємства, а також прилеглих територій.

  Виробництво

  Контрактне виробництво: ми виготовляємо унікальну продукцію виключно під ваші індивідуальні потреби.

  Основним принципом компанії є постійно висока якість продукції, що гарантує захист і безпеку життя. Цей принцип дотримується протягом усього існування компанії і передається з покоління в покоління.

  principle-img
  ×
   Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить