До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Каталог продукції для медичної гігієни

  Група компаній “Лізоформ” пропонує комплексну гігієнічну систему для медичних закладів: інвентар і засоби для особистої гігієни, прибирання, дезінфекції та стерилізації. Ми зібрали вичерпний набір сучасної продукції, яка дозволить створити безпечні умови для лікування хворих та комфортної праці персоналу.   

   

  Каталог

  Медична гігієна

  Група компаній “Лізоформ” пропонує комплексну гігієнічну систему для медичних закладів: інвентар і засоби для особистої гігієни, прибирання, дезінфекції та стерилізації. Ми зібрали вичерпний набір сучасної продукції, яка дозволить створити безпечні умови для лікування хворих та комфортної праці персоналу.

  Медична гігієна — це заходи, котрі допомагають звести до мінімуму ризики зараження та передачі будь-яких інфекцій. Саме тому ми пропонуємо товари для гігієни, які виготовлені з матеріалів високої якості. Завдяки цьому вони стануть ефективним інструментом роботи медичного персоналу.

  Продукція для медичної гігієни

  Дезінфекція у медицині — невід’ємний процес, котрий пов’язан з видаленням патогенних мікробів, бактерій, грибків тощо. Звичного миття теплою та мильною водою може бути недостатньо. Тому варто звернутися до спеціалізованих засобів, які знищать усі мікроорганізми:

  • Антисептика рук та шкіри — найпростіший і найефективніший метод профілактики внутрішньолікарняних інфекцій. Професійний підхід до гігієни рук, у свою основу включає обов’язкове розміщення безконтактних диспенсерів з активним дезінфекційним препаратом за призначенням.
  • Миття та догляд за руками та шкірою — важливі для збереження їх здоров’я та молодості. Шкіра на руках найбільш вразлива для пошкоджень та висихання. Регулярне миття та догляд якісними засобами, допоможуть вам запобігти передчасному старінню.
  • Серветки для дезінфекції. Завдяки м’якій структурі нетканого матеріалу, серветки ідеально підходять для дезінфекції медичного та косметичного обладнання, а також усіх видів інструментів, що використовуються при лікуванні.
  • Засоби особистої гігієни — потрібні не тільки з естетичних міркувань, але й для здоров’я. У каталозі ви знайдете засоби гігієни, адаптовані до потреб кожного користувача.
  • Дезінфекція поверхонь та інструментів — відіграє важливу роль у всіх типах кабінетів лікаря. З огляду на це були розроблені спеціальні засоби для швидкої дезінфекції. Завдяки їм поверхні медичного обладнання швидко набувають чистоти та блиску.
  • Системи дозування — важливий елемент нашого асортименту. Ми пропонуємо як контактні, так і безконтактні дозатори мила та паперу. Вони дозволяють легко та зручно відокремити потрібну кількість продукту, що забезпечує максимальну ефективність та гігієну.
  • Засоби для прання — допоможуть зробити вашу білизну не тільки біліше білого, але й гігієнічно чистою.
  • Засоби на основі хлору, активно використовуються для дезінфекції різних поверхонь. Ідеально підходить для щоденного застосування.

  Також в каталозі ви можете знайти професійні засоби для миття та ПРЕМІУМ лінійку, котрі передбачають свою активну дезінфікуючу дію у закладах охорони здоров’я.

  ×
   Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить