До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Ремонт кухонного та прального обладнання

  service-thumbnail

  Наша компанія пропонує повний комплекс послуг з обслуговування прального та кухонного обладнання: ремонт, технічне обслуговування, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, продаж запасних частин.

  Сучасне обладнання — поєднує елементи механіки, електрики та електроніки, то ж їх ремонт потребує відповідних знань, досвіду та спеціальних інструментів. Вчасно проведена діагностика, ремонт та обслуговування обладнання допоможуть вам уникнути несправностей, зведуть до мінімуму час простою, подовжать термін експлуатації техніки.

  Ремонт прального та кухонного обладнання повинен виконуватися оперативно, якісно і тільки сертифікова- ними фахівцями. За звичай,  до нас звертаються з наступними запитами, це лише частина з чим ми стикаємося щоденно:

  -діагностика і ремонт промислових пральних машин, сушильного та прасувального обладнання;

  -діагностика і ремонт  обладнання для складання та для фінішної обробки;

  -діагностика і ремонт холодильного обладнання, ліній роздачі, посудомийних машин;

  -ремонт  електромеханічного обладнання, серед якого блендери, картоплерізки, машини для чищення картоплі, м’ясорубки, м’ясні пилки, тістоміси, пакувальні машини, вакуумні упаковки, хліборізки і інше;

  -постачання запасних частин;

  -монтажні, проектні, пусконалагоджувальні роботи;

  -консультування;

  -навчання персоналу.

  Сертифіковані інженери

  Кваліфіковані фахівці нашої компанії мають досвід роботи понад 10 років у наданні послуг з ремонту та обслуговування прального та кухонного обладнання провідних світових виробників: AllianceLaundry Systems, IPSO, Electrolux, Lapauw, Pony, а також професійну техніку інших відомих брендів.

  Інженери сервісної служби пройшли навчання і сертифікацію безпосередньо на заводах виробників, про що свідчать здобуті сертифікати. Ремонт обладнання може виконуватися на постійній основі в рамках договору на сервісне обслуговування або за разовим викликом.

  Склад запасних частин

  Ми маємо склад з достатнім запасом оригінальних комплектуючих і запасних частин, що постійно оновлюється. Маємо можливість замовлення та термінової доставки при відсутності на складі певних позицій.

  При експлуатації обладнання періодично виникає потреба в заміні частин або розхідних матеріалів, що піддаються зносу, наприклад: стрічки, прасувальні, подаючі стрічки, зливні клапани, сальники, підшипники, нагрівальні елементи, плати управління, насоси тощо.

  Завжди в наявності запчастини для професійного прального обладнання провідних світових виробників: Alliance Laundry Systems, IPSO, Lavamac, Electrolux, Lapauw, Pony, Primus, Unimac, Trevil,Realstar, Speed Qeen. Ви можете встановити придбанні запчастини як самостійно, так і скористатися послугами нашої сервісної служби.

  Ми гарантуємо, що наші ціни вас приємно здивують.

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить