До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПРИБИРАННЯ ВИРОБНИЧИХ ПРИМІЩЕНЬ

  service-thumbnail

  Клінінг виробничих приміщень –це брудна та трудомістка робота. Прибирання на промислових об’єктах має свою специфіку та відрізняється від щоденних методів прибирання офісних приміщень.

  Деякі виробничі приміщення передбачають цілодобову роботу обладнання та персоналу, у зв’язку з чим важко організувати оперативне прибирання фабрик,  заводів, цехів, тощо. Також є обладнання, яке чутливе до пилу та бруду, тому необхідне оперативне та точне очищення.

  Для вирішення таких завдань потрібні люди, які пройшли навчання, розуміють особливості виробничих процесів, знають, які засоби застосовувати і яку саме техніку використовувати при прибиранні промислових приміщень.

  Для підприємства невигідно тримати таку команду на постійній основі, закуповувати спеціалізоване обладнання, стежити за її станом та регулярно поповнювати запаси хімічних засобів для клінінгу промислових приміщень. Саме тому є професіонали, які щодня займаються прибиранням заводів, фабрик, цехів і знають все про промисловий клінінг.

  Українська компанія «Dr.Rödger Service Management» займається промисловим клінінгом для заводів, важкої та легкої промисловості, молокозаводів, комбінатів, цехів та різноманітних виробництв та  входить до складу Британського холдингу Сервіс Менеджмент Інтернешнл, яка покриває понад 55 країн світу.

  Чому вам вигідно замовити прибирання промислових приміщень у компанії  «Dr.Rödger Service Management»:

  -у штаті є технологи компанії Diversey, світового лідера по  виробництву та продажу професійних миючих та дезінфікуючих засобів, які підбирають хімію, з урахуванням особливостей підприємства;

  -для клінінгу промислових приміщень використовуємо сертифіковані професійні засоби ТМ Diversey та Вlanidas;

  -прибирання виробничих приміщень здійснюється на професійній техниці для прибирання Taski (Швейцарія);

  -дотримуємося європейського досвіду роботи, використовуючи високі стандарти прибирання Diversey;

  -працюємо по всій Україні.

  Перед тим, як почати співпрацю з підприємством ми проводимо візуальний огляд та аудит приміщення, щоб оцінити масштаби робіт, узгоджуємо деталі технічного завдання та вирішуємо організаційні питання на місцях, щоб спростити процес та забезпечити високі стандарти якості та результату прибирання.

   

  Компанія «Dr.Rödger Service Management» надає наступний перелік послуг:

   

  -дезінфекція та дезінсекція всіх виробничих приміщень (у тому числі і корпоративної зони);

  -промислове миття вікон;

  -щоденне  підтримуюче прибирання складу та складських приміщень, заводів, фабрик, та виробничих цехів;

  -генеральне прибирання складу та складських приміщень, заводів, фабрик, та виробничих цехів.

   

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить