До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  ПОСЛУГИ ХІМЧИСТКИ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

  service-thumbnail

  Організація цеху хімічного чищення непростий процес. Оптимальне розміщення обладнання, розраховані комунікації, необхідний комплект обладнання, кваліфікований персонал, чи завжди вигідно утримувати цех хімчистки для готелю? Чи зможе готель надати своїм клієнтам якісну послугу за оптимальною ціною? Запитань дуже багато. Технології постійно розвиваються, йдуть у минуле технології чищення на основі перхлоретилену, сучасне суспільство йде до екологічно чистих методів, процеси стають все більш складними, що потребують постійного розвитку та творчого підходу. Наша компанія готова надати Вам послуги екологічного хімічного чищення. У квітні 2012 року було відкрито унікальну хімчистку з інноваційною технологією чищення «SYSTEMК4» by Kreussler на основі розчинника SOLVONK4. Це передова технологія, що дозволяє повністю відмовитись від використання небезпечного перхлоретилену. Яку річ Ви хотіли б одягнути самі або запропонувати клієнту, почищену в безпечній, екологічно чистій речовині чи смертельно небезпечному розчиннику? Відповідь очевидна!

   

  Ось перелік переваг екологічного хімічного чищення із застосуванням системи SOLVONK4 by Kreussler:

   

  -відмінна здатність видаляти водорозчинні та жирові забруднення;

  -делікатне чищення текстильних виробів, речей зі шкіри та хутра;

  -речі дуже приємні на дотик після обробки;

  -зберігається яскравість кольорів;

  -приємний свіжий аромат речей;

  -шкіра та хутряні вироби зберігають вміст жирів;

   

  Одже які ж речовини ми використовуємо для найкращих результатів хімічного чищення:

  • SYSTEMK4 – безгалогеновий розчинник. Він розроблений таким чином, що, при правильному використанні, не становить небезпеки для людей та навколишнього середовища. Величезний інноваційний потенціал розчинника SOLVONK4 полягає в аналогічних результатах чищення перхлороетилену, а іноді і перевершує його. У той же час, SOLVONK4 не входить до європейської класифікації небезпечних речовин чи матеріалів!
  • PRENETTK4 – підсилювач для зачистки для обробки сильно забруднених ділянок. Він надійно видаляє забруднення наприклад, з комірів і манжетів. PRENETTK4 не містить летючих органічних сполук і не має запаху.
  • CLIPK4 – концентрований підсилювач для хімчистки, відрізняється чудовими властивостями, що чистять, захищають тканину від вицвітання, мають антистатичні властивості і надовго покращують комфорт речей після хімічного чищення. Після чищення біле залишається білим, кольори стають яскравими, а речі напрочуд приємними. Повністю видаляються як забруднення, так і сторонні запахи, наприклад, після пожежі. Після чищення шкіряні вироби стають чистими, м’якими і просто приємними на дотик.
  • VINOYK4 – водо- та брудовідштовхуючий засіб. Збалансована система зберігає хімічну чистоту Крім того, вона забезпечує незмінність фізико-хімічних властивостей розчинника (точка займання, крапка кипіння, полярність). Це сприяє безпеці роботи. Після обробки речі набувають прекрасного захисту від забруднень і водовідштовхуючих властивостей.

  Що ми готові Вам запропонувати? – Чисті речі!

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить