lysoform_e041b_450x450Компанія «Лізоформ» є провідною в області гігієни харчового виробництва, обладнання для харчового виробництва, сервіс-менеджменту, що надає повний комплекс послуг і товарів в цій сфері. Наша діяльність дозволяє клієнтам сконцентруватися на веденні бізнесу, і передати всі інші турботи нам.

Компанія «Лізоформ» веде свою історію від підприємства «Лізоформ», яке було створена в 1900 році, коли німецький фармацевт Ханс Роземанн з колегою хіміком Альфредом Стефаном розробили новий дезінфектант на основі формальдегіду, більш ефективний, менш токсичний, з кращим запахом і очисними якостями, ніж інші засоби, існуючі на той час. Результат їхньої роботи мав назву «Лізоформ» — як і назва фірми, яка заснувалася.

Сьогодні слово «Лізоформ» — символ дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної та Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.

У країнах СНД ми почали свій розвиток з пропозиції систем гігієни в харчових і медичних установах. Ми не просто пропонували дезінфектанти як продукт, а вводили нові європейські стандарти в сфері гігієни харчових, лікувальних, клінічних закладів. Такий системний підхід став лейтмотивом подальшого розвитку Компанії. Ми пропонували харчовим виробництвам і медичним установам новітні системи дезінфекції та вибудовували саму послугу надання продуктів і технологій в області гігієни і чистоти.

Наші клієнти отримують комплексний набір послуг. Ми з’єднуємо професійне консультування, аудити, навчання персоналу, повну сервісну, технічну підтримку і аналіз впроваджених програм. На харчових виробництвах ми піклуємося по всіх питаннях санітарії та технічної підтримки обладнання.

Наша Компанія активно працює в декількох галузях, кожна з яких ставить перед нами специфічні завдання і вимоги, — ми з радістю приймаємо ці завдання і здійснюємо їх за допомогою наших спеціальних знань, компетентності та професіоналізму.

diversey-logo
ТОВ «Лізоформ» тісно співпрацює і представляє в Україні світового лідера в сфері клінінгу, дезінфекції та чистоти міжнародну компанію Diversey. Пропонує комплексні рішення, що забезпечують найкращий результат з миття та дезінфекції обладнання виробничих харчових підприємств, особливо підприємств пиво-безалкогольної, м’ясопереробної та молочної промисловості.

Наші фахівці підкажуть оптимальні рішення в підтримці чистоти, а також надають сервісне обслуговування, консультаційні послуги та навчання персоналу. Досвід роботи в різних областях допомагає досконально вивчити потреби кожної галузі в підтримці гігієни і чистоти. Це дозволяє нам передбачити проблеми, з якими можуть зіткнутися в майбутньому наші клієнти, і приступати до їх вирішення вже сьогодні.

Ми зарекомендували себе як надійний виробник і постачальник професійних миючих засобів під торговою маркою Divosan, Divo, Divos, Dicolube, Dry Tech, Deosan, ClearClean, Soft care.