До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Що таке санітайзер?

  Епідемія коронавірусу внесла певні корективи до нашого життя і привчила приділяти підвищену увагу особистій гігієні й чистоті рук. Та у …

  Епідемія коронавірусу внесла певні корективи до нашого життя і привчила приділяти підвищену увагу особистій гігієні й чистоті рук. Та у нас не завжди є можливість вимити руки з милом. Захистити шкіру від мікробів і вірусів можна за допомогою спеціальних засобів – санітайзерів, що призначені для безводної дезінфекції шкіри, різних предметів та поверхонь. Виготовляються санітайзери для рук на спиртовій основі, можуть бути у вигляді спреїв, гелів, рідин та пінок.

  Переваги санітайзерів

  Сучасні санайзери – це засоби у зручних компактних упаковках. Вони призначені не лише для дезінфекції, але й для дбайливого догляду за шкірою. Основні переваги санітайзера:

  • містить у своєму складі декілька спиртів для ефективного знищення бактерій, вірусів та мікроорганізмів;
  • не містить барвників та віддушок;
  • абсолютно безпечний, не викликає алергії;
  • містить зволожуючі компоненти, що не подразнюють і не пересушують шкіру;
  • може використовуватися і у харчовій промисловості;
  • гелеподібна формула засобу дозволяє рівномірно розподіляти його по поверхні рук і використовувати економічно;
  • зручний у використанні будь-де завдяки компактному пакуванню.

  Засоби для дезінфекції Lysoform зможуть задовольнити навіть найвибагливішого покупця, забезпечивши йому надійний професійний захист від вірусів і мікробів, а отже, й спокій за власне здоров’я.

  Відмінності антисептика та санітайзера

  Антисептики є професійними засобами для спеціалізованого застосування. Їх мають право виробляти лише ліцензовані виробництва. Держава контролює якість сировини, рецептуру і процес створення антисептиків. Вони проходять клінічні  випробування перед тим, як потрапити у продаж. 

  Санітайзери виробляють з подібних компонентів, але вони не є професійними медичними засобами. І належать до товарів для масового споживання. Доступні за ціною і можуть застосовуватися в різних галузях.

  Галузі застосування санітайзерів

  Кому і навіщо потрібен санітайзер? Санітайзери характеризуються високою вірусологічною, фунгіцидною і бактерицидною активністю. Вони ефективно дезинфікують шкіру, коли немає доступу до мила та води. Завдяки оптимальному поєднанні складових та спеціальним компонентам гелі та спреї дбайливо доглядають за нашою шкірою, а отже, підходять для регулярного застосування протягом доби.

  Ці засоби придатні для використання:

  • у побуті;
  • на об’єктах житлово-комунального господарства;
  • у медичних установах;
  • у громадських місцях: магазинах, ресторанах, готелях, офісах, кінотеатрах, манікюрних та бьюті-салонах;
  • у транспорті, на природі, у подорожі;
  • на харчових виробництвах;
  • об’єктах соціального забезпечення, в освітніх установах тощо.

  Сфера використання санайзерів досить велика. Але у медичних закладах зазвичай використовують професійні антисептики.

  Засоби для дезінфекції рук Diversey

  Дуже важливо користуватися якісними дезінфікуючими засобами. Санітайзери Diversey – це висока якість та ефективність за помірну ціну. У складі міститься не менше 70% ізопропілового спирту. Підходять для дезінфекції рук в гігієнічних і хірургічних цілях. Засіб використовується економно, його вистачає на тривалий час. Не має аромату. Містить зволожуючі компоненти для догляду за руками. Спосіб застосування санітайзера дуже простий: нанести декілька мілілітрів засобу на суху чисту шкіру рук і ретельно розтирати півхвилини.

  Інтернет-магазин Лізоформ пропонує санітайзери у зручній упаковці. Кожен товар має детальний опис і фото. Тому вам буде легко вибрати потрібний засіб і купити його у кілька кліків. Можна оформити доставку. За консультацією звертайтесь до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті або пишіть на електронну пошту. 

  Чекаємо на вас!

  ×
   Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить