До категорії
comparison-alert-icon

Товар в списку порівнянь

Що таке санітайзер?

Епідемія коронавірусу внесла певні корективи до нашого життя і привчила приділяти підвищену увагу особистій гігієні й чистоті рук. Та у …

Епідемія коронавірусу внесла певні корективи до нашого життя і привчила приділяти підвищену увагу особистій гігієні й чистоті рук. Та у нас не завжди є можливість вимити руки з милом. Захистити шкіру від мікробів і вірусів можна за допомогою спеціальних засобів – санітайзерів, що призначені для безводної дезінфекції шкіри, різних предметів та поверхонь. Виготовляються санітайзери для рук на спиртовій основі, можуть бути у вигляді спреїв, гелів, рідин та пінок.

Переваги санітайзерів

Сучасні санайзери – це засоби у зручних компактних упаковках. Вони призначені не лише для дезінфекції, але й для дбайливого догляду за шкірою. Основні переваги санітайзера:

 • містить у своєму складі декілька спиртів для ефективного знищення бактерій, вірусів та мікроорганізмів;
 • не містить барвників та віддушок;
 • абсолютно безпечний, не викликає алергії;
 • містить зволожуючі компоненти, що не подразнюють і не пересушують шкіру;
 • може використовуватися і у харчовій промисловості;
 • гелеподібна формула засобу дозволяє рівномірно розподіляти його по поверхні рук і використовувати економічно;
 • зручний у використанні будь-де завдяки компактному пакуванню.

Засоби для дезінфекції Lysoform зможуть задовольнити навіть найвибагливішого покупця, забезпечивши йому надійний професійний захист від вірусів і мікробів, а отже, й спокій за власне здоров’я.

Відмінності антисептика та санітайзера

Антисептики є професійними засобами для спеціалізованого застосування. Їх мають право виробляти лише ліцензовані виробництва. Держава контролює якість сировини, рецептуру і процес створення антисептиків. Вони проходять клінічні  випробування перед тим, як потрапити у продаж. 

Санітайзери виробляють з подібних компонентів, але вони не є професійними медичними засобами. І належать до товарів для масового споживання. Доступні за ціною і можуть застосовуватися в різних галузях.

Галузі застосування санітайзерів

Кому і навіщо потрібен санітайзер? Санітайзери характеризуються високою вірусологічною, фунгіцидною і бактерицидною активністю. Вони ефективно дезинфікують шкіру, коли немає доступу до мила та води. Завдяки оптимальному поєднанні складових та спеціальним компонентам гелі та спреї дбайливо доглядають за нашою шкірою, а отже, підходять для регулярного застосування протягом доби.

Ці засоби придатні для використання:

 • у побуті;
 • на об’єктах житлово-комунального господарства;
 • у медичних установах;
 • у громадських місцях: магазинах, ресторанах, готелях, офісах, кінотеатрах, манікюрних та бьюті-салонах;
 • у транспорті, на природі, у подорожі;
 • на харчових виробництвах;
 • об’єктах соціального забезпечення, в освітніх установах тощо.

Сфера використання санайзерів досить велика. Але у медичних закладах зазвичай використовують професійні антисептики.

Засоби для дезінфекції рук Diversey

Дуже важливо користуватися якісними дезінфікуючими засобами. Санітайзери Diversey – це висока якість та ефективність за помірну ціну. У складі міститься не менше 70% ізопропілового спирту. Підходять для дезінфекції рук в гігієнічних і хірургічних цілях. Засіб використовується економно, його вистачає на тривалий час. Не має аромату. Містить зволожуючі компоненти для догляду за руками. Спосіб застосування санітайзера дуже простий: нанести декілька мілілітрів засобу на суху чисту шкіру рук і ретельно розтирати півхвилини.

Інтернет-магазин Лізоформ пропонує санітайзери у зручній упаковці. Кожен товар має детальний опис і фото. Тому вам буде легко вибрати потрібний засіб і купити його у кілька кліків. Можна оформити доставку. За консультацією звертайтесь до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті або пишіть на електронну пошту. 

Чекаємо на вас!