До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Український дім в Берліні

  service-thumbnail

  Український дім в Берліні пропонує місце, де можливо заселити понад 300 осіб, що потребують прихистку. Даний проєкт заснований у 2022 році, як наслідок війни в Україні. Багато співробітників нашої дочірньої компанії, партнерів та їх сім’ї вимушено покинули дім. Саме тому за ініціативи C. Bechstein Pianoforte AG та Lysoform Dr. Hans Rosemann GmbH і було створено проект “Український дім в Берліні”, як перше житло в Німеччині для людей, що виїхали з України.

   

   

  Проєкт створений для того, щоб пропонувати людям прихисток, в якому можливо проживати деякий час. Люди які працюють на даному проєкті допоможуть розібратись с німецькою бюрократією, а саме зібрати і підготовити потрібні документи для різних видів реєстрацій, допомогти з перекладами та вивченням іноземних мов. Український дім в Берліні надасть вам стартовий майданчик в нове життя. На жаль, так вийшло і ми повинні адаптуватися до нового життя, а наш проєкт допоможе швидше освоїтись в новій країні, що особливо важливо жінкам та дітям. Це шанс працювати і мати водночас місце для проживання в тяжкий для українців час.

   

   

  Цей будинок був раніше домом для людей похилого віку, тому це місце разраховано для проживання. Спільними зусиллями в цьому будинку було наведено порядок і закуплені необхідні меблі. В ньому 6 поверхів, що мають кімнати для сну, кімнати для відпочинку, зали, окремі ванні кімнати, кухні. Також, на першому поверху є обладнанні кімнати, де дорослі можуть працювати, а діти бавитись в іграшки.

   

   

  Вимушені переселенці будуть розселені 25.04.2022

  Також створено сайт де знаходиться вся інформація по данному проєкту і є можливість допомоги в обладнанні кімнат та пожертв різними речами, які допоможуть особам, що потребують тимчасового прихистку.

   

  Замовити послугу   Згоден з обробкою персональних даних
   ×
    Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить