До категорії
comparison-alert-icon

Товар в списку порівнянь

Ремонт техніки для прибирання TASKI

service-thumbnail

Професійне обслуговування має велике значення!

Наш сервісна служба – це наша гордість.  У нашому штаті висококваліфіковані сервісні інженери і продукт менеджери, що надають всебічну підтримку нашим клієнтам у всіх регіонах нашої країни. Інженери сервісної служби пройшли навчання і сертифікацію безпосередньо на заводах виробників, про що свідчать здобуті сертифікати. Ремонт обладнання може виконуватися на постійній основі в рамках договору на сервісне обслуговування або за разовим викликом.

В асортименті представлені оригінальні запчастини для різноманітного обладнання за доступними цінами. Завжди в наявності запчастини для підлогомийних машин, полотерів (однодискових машин), екстракторів та професійних пилососів, піногенераторів та іншого професійного обладнання для клінінгу.

Відмінною особливістю нашої компанії  є прагнення зробити сервіс максимально комфортним та оперативним для клієнта, тому ми пропонуємо послуги виїзної діагностики та ремонту на місці, де техніка експлуатується. Вам не потрібно везти обладнання до сервісного центру – ми приїдемо до вас самі!

Для оформлення заявки на ремонт і обслуговування Taski обладнання заповніть форму нижче.

Сертифікати:

Замовити послугу    Згоден з обробкою персональних даних