До категорії
 • English
 • comparison-alert-icon

  Товар в списку порівнянь

  Наша історія

  Група Компаній "Лізоформ" є ексклюзивним представником компанії «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ », Diversey і Kreussler на території України.

  Сьогодні слово «Лізоформ» по праву вважається символом гігієни та дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної та Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.
  Місія Групи Компаній "Лізоформ" - впровадження новітніх технологій дезінфекції та гігієни з метою створення безпечних умов для всього людства.

  Група Компаній "Лізоформ" працює на ринку з 1995 року і зарекомендували себе, як надійний постачальник професійної хімії, дезінфекції та прибиральної техніки для лікувальних установ, готелів, ресторанів, заводів, фабрик харчового виробництва, салонів краси, супермаркетів і пралень.

  Наша діяльність дозволяє клієнтам сконцентруватися на веденні бізнесу і домашніх справ, і передати всі інші турботи нам.

  history-img-1 history-img-2

  Основним принципом компанії є незмінно висока якість продукції як гарантія захисту і безпеки життя. Вірність цьому принципу дотримується протягом всього часу існування компанії і передається з покоління в покоління.

  principle-img
  ×
   Онлайн-чат Позвонить Зателефонувати Позвонить