До категорії
comparison-alert-icon

Товар в списку порівнянь

Наша історія

Група Компаній "Лізоформ" є ексклюзивним представником компанії «Лізоформ Др. Ханс Роземанн ГмбХ », Diversey і Kreussler на території України.

Сьогодні слово «Лізоформ» по праву вважається символом гігієни та дезінфекції в країнах Європи, СНД, Північної та Південної Америки, на території Азії, Африки, Австралії.
Місія Групи Компаній "Лізоформ" - впровадження новітніх технологій дезінфекції та гігієни з метою створення безпечних умов для всього людства.

Група Компаній "Лізоформ" працює на ринку з 1995 року і зарекомендували себе, як надійний постачальник професійної хімії, дезінфекції та прибиральної техніки для лікувальних установ, готелів, ресторанів, заводів, фабрик харчового виробництва, салонів краси, супермаркетів і пралень.

Наша діяльність дозволяє клієнтам сконцентруватися на веденні бізнесу і домашніх справ, і передати всі інші турботи нам.

history-img-1 history-img-2

Основним принципом компанії є незмінно висока якість продукції як гарантія захисту і безпеки життя. Вірність цьому принципу дотримується протягом всього часу існування компанії і передається з покоління в покоління.

principle-img