Захист харчової продукції

Дивитися засоби

Кращі гігієнічні рішення

Вибираючи найкращі гігієнічні рішення, Ви зберігаєте імідж Вашої компанії!

Дивитися засоби

Підвищуємо продуктивність

Як експерти в області гігієни харчових виробництв ми розуміємо, що на мийку та дезінфекцію витрачається значна кількість виробничого часу. У компанії Лізоформ Ви можете купити професійні миючі засоби та обладнання, замовити індивідуальні інженерні проекти, які допоможуть оптимізувати процедури миття та дезінфекції на Вашому підприємстві, скорочуючи час простоїв і підвищуючи ефективність виробництва.

Дізнатися більше

Захищаємо бренд

Споживчі властивості Ваших брендів сильно залежать від постійно підтримуваного якості продукції. Досвід компанії Лізоформ при вирішенні питань, пов'язаних з виникненням ризиків безпеки продукції, змінами в законодавстві, а також методами миття та дезінфекції, допомагає забезпечити постійне виробництво безпечної і якісної продукції.

Дізнатися більше

Вдосконалюємо сталий розвиток бізнесу

Ми віримо, що наші клієнти можуть тільки позитивно впливати на навколишній світ, приймаючи розумні рішення. Досвід компанії Лізоформ в розробці продуктів для миття та дезінфекції, а також в оптимізації споживання допомагає нашим клієнтам зменшити вплив на навколишнє середовище

Ми постійно працюємо над проблемою зниження впливу на навколишнє середовище, яке надаємо не тільки ми, а й наші клієнти, а наші зусилля спрямовані на забезпечення добробут суспільства, в якому ми працюємо, а також на скорочення кількості відходом і зменшення споживання води і енергії.

Дізнатися більше

Каталог гігієнічних рішень

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА

З самого початку розвитку компанії ми розвивалися разом із суспільством. Спостерігаючи за плодами своєї діяльності, можу з упевненістю сказати: ми привнесли європейське розуміння і ставлення до гігієни в Україні. Використовуючи сучасні технології чистки і дезінфекції, група компаній «Лізоформ» пропонує новітні технічні та санітарно-гігієнічні розробки, комплексні рішення в сфері гігієни харчового виробництва

Мета компанії Лізоформ - захистити життя, зберегти планету і перетворити виробництво.

Юрій Кодаш

Директор компанії Лізоформ

Наші переваги

Піклуючись про чистоту і гігієну, ми ставимо собі за мету пропонувати найкращі "практичні" рішення, ефективно і оперативно відповідаючи на потреби наших клієнтів

ЯК МИ ПЛАНУЄМО ЦЬОГО ДОСЯГТИ?

ПО-ПЕРШЕ

приділяючи більше часу на спілкування з нашими клієнтами, чітко розуміючи їхні проблеми і пропонуючи рішення по досягненню відмінних результатів по чистоти та гігієни.

ПО-ДРУГЕ

розробляючи і впроваджуючи інноваційні, екологічно безпечні для навколишнього середовища системи, технології, обладнання та професійні миючі засоби.

ПО-ТРЕТЄ

прагнучи бути партнером для наших клієнтів, передбачаючи і виправдовуючи їх очікування кожен день.

 • img

  Продукція General Electric

  GeneralElectric - світовий лідер в технологіях водопідготовки, водоочищення повторного використання води, а також різних технологічних процесів.

  ДЕТАЛЬНІШЕ
 • img

  Дозуюче обладнанняSEKO

  SEKO є одним з лідерів серед виробників насосів-дозаторів і дозуючих систем на протязі більше 40 років ..

  ДЕТАЛЬНІШЕ

Наші клієнти

Контакти

Зворотній зв'язок для запитань та побажань