maitain
Сервісне обслуговування обладнання, змонтованого нашою компанією, а також встановленого іншими компаніями, це сфера діяльності, якій ми приділяємо велику увагу. Своєчасне і якісне обслуговування є запорукою багаторічної безперебійної роботи будь-якого устаткування. Метою обслуговування є утримання інженерних систем в стані необхідному для забезпечення технічних характеристик в заданих межах, діагностики технічного стану і попередження відмов інженерних систем і обладнання. Комплекс послуг, що надаються включає сервісне обслуговування і модернізацію інженерних систем виробництва та іншого обладнання різного призначення, охоплюючи весь спектр заходів, пов’язаних з їх експлуатацією:

  • проведення профілактичних оглядів (обстежень) інженерних систем;
  • виконання поточного та вибіркового капітального ремонту інженерних систем;
  • роботи аварійного характеру;
  • підготовка інженерних систем до сезонної експлуатації;
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Компанія Лізоформ крім сервісного обслуговування обладнання, також займається збором даних за результатами ремонтів та обслуговування всього обладнання, що постачається. Це дозволяє оперативно реагувати на проблеми, що виникають в ході експлуатації устаткування і планувати роботу сервісної служби. Наявність власної ремонтної бази сприяє поліпшенню якості діагностики і ремонту різного інженерного обладнання та економії часу.

Компанією Лізоформ розроблені варіанти сервісних програм по обслуговуванню систем, розрахованих на різний термін і тип обладнання. Програма підбирається індивідуально під Замовника і може бути скоригована з урахуванням особливостей обладнання, умов і побажань його експлуатації. При укладанні договору складається графік обслуговування, який затверджується Замовником і фіксується в журналі проведених робіт, тому Ви завжди зможете запросити інформацію про стан Вашого обладнанні, перелік виконаних робіт та проконтролювати виконання обговорених зобов’язань за договором.