З усіх існуючих методів дезінфекції води УФ випромінювання є одним з найбільш ефективних, швидких і безпечних.

Переваги УФ дезінфекції:

  • висока ефективність;
  • низькі капітальні та експлуатаційні витрати;
  • безпеку для навколишнього середовища;
  • не впливає на запах і смак води;
  • неможливість передозування.

sterilizerУФ є найбільш ефективним засобом проти всіх мікроорганізмів, включаючи бактерії, віруси, грибки, цвіль, дріжджі і водорості, які присутні у воді, повітрі та на поверхні. УФ випромінювання з довжиною хвилі 254 нм є найбільш ефективним при дезактивації бактерій. Принципом дезінфекції є руйнування генетичного ядра клітини.
Переваги використання УФ дезінфекції можуть бути легко підсумовані. Хімічні та фізичні властивості очищеної води не змінюються. Ні токсичних компонентів. Обслуговування не вимагає високої кваліфікації і спеціального персоналу. Для забезпечення все зростаючих вимог щодо якості дезінфекції води, обладнання фірми Atlantic Ultraviolet використовує УФ лампи високої потужності для великих потоків води і обладнано спеціальними контролюючими та регулюючими системами. Великі потоки води не обмежують застосування УФ для очищення і повний бактеріологічний контроль гарантується.
Протягом багатьох років, для отримання мікробіологічно чистої води використовуються хімічні дезінфекційні технології. Більшість методів хімічного очищення використовують небезпечні матеріали, які, вступаючи в реакцію, утворюють токсичні продукти. Використання УФ пропонує альтернативу, яка була успішно випробувана без будь-яких негативних наслідків.