З 1976 року компанія SEKO є визнаним лидером дозувальних та вимірювальних технологій.

SEKO докладає всіх зусиль для забезпечення найвищої якості, вдосконалення та обслуговування по всьому світу завдяки своїм філіалам або мережам дистриб’юторів у більш ніж 80 країнах по всьому світу.

Система якості SEKO має сертификацію ISO9001-2000, і все обладнання проходить випробування відповідно до найтяжчих умов роботи.

В підрозділі наукових досліджень і розробок працює понад 100 інженерів, кваліфікованих в галузі гідравліки та контрольно-вимірювальних технологій.

Портфоліо продукціи SEKO забезпечує потреби в обладнанні для дозуванні та вимірюванні в різних сферах, включаючи, але не обмежуючись:
посудомийні, пральні, очищення поверхонь (гігієна та дезинфекція), автомийки, басейни, очищення та підготовку води, охолоджувальні башні-градирні, очищення стічних вод, нефтехимію, фармацевтику, харчову промисловість, целюлозно-паперову промисловість тощо.

Компанія ТОВ «Лізоформ» є одним з основних постачальників обладнання SEKO на ринку України. Співробітники компанії мають більш ніж шестирічний досвід роботи з даним обладнанням і можуть надати якісні послуги. За рахунок постійного розвитку напрямків дозувального та контрольно-вимірювального обладнання наша компанія може надати дуже різноманітні та гнучкі інструменти для своїх клієнтів.

 

seko
З питань роздрібного
чи дилерського співробітництва,
консультацій або технічної
підтримки звертайтеся до
керівника напрямку SEKO
Юрія
+38 (093) 393-07-33
yk@lysoform.net