Dry Tech 5 являє собою концентровану конвеєрну змазку, призначену для транспортування тари на харчових підприємствах та підприємствах, що виробляють напої.
Dry Tech 5 розроблено для використання в якості концентрату, без попереднього розбавлення водою, і призначене для конвеєрних стрічок, що транспортують скляну тару (на сталевих конвеєрах).
Dry Tech 5 може використовуватися спільно з операційною програмою мийки (наприклад, Dicolube Clearline) як частина загальної системи догляду за конвеєрною стрічкою.

Особливості
Dry Tech 5 являє собою концентровану конвеєрну мастило, яка використовується без попереднього розбавлення водою і призначене для сталевих конвеєрних стрічок, що транспортують скляну тару, на харчових підприємствах і підприємствах з виробництва напоїв.
Dry Tech 5 прекрасно змащує конвеєрну стрічку, навіть на сталевих конвеєрах високошвидкісних ліній, що транспортують скляну тару, та зменшує тертя між тарою і конвеєрною стрічкою.
Dry Tech 5 стійкий при обполіскуванні, що покращує змазування поверхні навіть при зайвій кількості води на поверхні конвеєрної стрічки, наприклад, в пляшкомиючій машині, ополіскувачі після блоку розливу, тунельному пастеризаторі та ін.
Dry Tech 5 не піниться, скорочуючи ризик утворення нальоту на конвеєрі, піддонах і підлозі.
Dry Tech 5 застосовується у вигляді концентрату, що знижує витрати на водопостачання і скидання стічних вод.
Dry Tech 5 наноситься у вигляді концентрованого шару, скорочуючи ризик біологічного забруднення і зараження шляхом потрапляння з води бактерій в організм людини.
Dry Tech 5 може використовуватися разом з миючою змазкою для мийки виробництва як частина загальної програми по догляду за конвеєрною стрічкою.

Переваги
• Ефективно здійснює змащування конвеєрних ліній, що знижує витрати на їх ремонт;
• Забезпечує техніку безпеки при роботі операторів (сухі підлоги);
• Скорочує ризик біологічного зараження та зараження шляхом потрапляння з води бактерій, забезпечуючи нормальні та безпечні умови роботи операторів;
• Знижує витрати на водопостачання і скидання стічних вод, зменшуючи вплив на навколишнє середовище.

icon12

Зовнішній вигляд: Біла рідина
Відносна густина (при 20oС): 1,00
pH (конц): 2,1
ХПК 240 г О2/кг
Вміст азоту (N) нi
Вміст фосфору (P) 1,5 г/кг

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net