Divos 110 є піноутворюючим, рідким лужним засобом для миття мембран ультра-і мікрофільтрації, стійких до впливу хлору.
Divos 110 є середньолужним миючим засобом, який ефективно працює навіть в жорсткій воді.
Divos 110 найчастіше застосовується для мийки мембран ультра-і мікрофільтрації в молочній промисловості.
Divos 110 також може застосовуватися для миття мембран ультра-і мікрофільтрації в пивоварної та фармацевтичній промисловості.

Особливості

Divos 110 успішно пройшло всі тести на всіх типах мембран ультра-і мікрофільтрації.
Divos 110 не містить хлору, але при додаванні Divosan Hypochlorite (концентрація активного хлору 120 ppm) і підтримці такої його концентрації в засобі, розчин засобу може використовуватися для видалення органічних забруднень на всіх типах мембран ультра-і мікрофільтрації, стійких до впливу хлору.
Divos 110, в комбінації із засобом Divos 80-2, ефективно видаляє протеїн при митті мембран ультра-і мікрофільтрації на молочних виробництвах.
Divos 110 також ефективно видаляє як органічні, так і неорганічні забруднення при митті мембран ультра-і мікрофільтрації в пивоварній та фармацевтичній промисловості.

Переваги

• Засіб успішно пройшло всі тести на всіх типах мембран ультра-і мікрофільтрації, стійких до впливу хлору, рекомендовано до використання основними постачальниками обладнання.
• Дуже ефективно видаляє жири, білок і запобігає утворенню забруднень, звичайних для молочної промисловості, збільшуючи тим самим загальну миючу здатність розчину.
• З додаванням хлору при митті мембран ультра-і мікрофільтрації в молочній промисловості, збільшує загальну миючу здатність розчину.
• Може застосовуватися (з додаванням хлору) для видалення органічних забруднень з мембран ультра-і мікрофільтрації в пивоварній та фармацевтичній промисловості.
• Більшість процедур мийки мембран є однокроковими. Регулярне дозування хімії може здійснюватися через автоматизовані системи дозування за часом або по провідності.
• Збільшує загальну миючу здатність розчину, продуктивність і якість продукту.

Зовнішній вигляд: Прозора світло-жовта рідина
Відносна густина (при 20oС): 1,19
pH (концентрату): 12,2

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net