Dicolube Sustain-3 є високоефективним засобом по догляду за конвеєрними стрічками з низьким рівнем водоспоживання, використовується для конвеєрних стрічок, що транспортують тару на підприємствах по виробництву напоїв та продуктів харчування, таку як: скляні та ПЕТ-пляшки, банки і картонну тару на сталевих та пластикових конвеєрах.

Особливості

Dicolube Sustain-3 є рідким засобом по догляду за конвеєрними стрічками на базі жирних амінів, ефірів фосфорної кислоти, ПАР, використовується для конвеєрних стрічок, що транспортують тару на підприємствах з виробництва напоїв та продуктів харчування, таку як: скляні та ПЕТ-пляшки, банки та кеги на сталевих та пластикових конвеєрах.
Технологія Dicolube Sustain-3 розроблена з метою значного скорочення споживання води, використовуваної на розведення, і одночасно з цим для забезпечення якісного змащуючого і миющего ефекту.
Dicolube Sustain-3 має низький рівень піноутворення, що значно знижує ризик утворення нальоту на конвеєрах, піддонах та підлозі.
Dicolube Sustain-3 допомагає підтримувати хороший рівень гігієни лінії та конвеєрів.
Dicolube Sustain-3 може застосовуватися у воді будь-якої жорсткості.
Dicolube Sustain-3 є біорозкладаним продуктом.

Переваги

– ефективно здійснює змащування стрічок конвеєрних ліній на харчовому виробництві та на виробництві напоїв, забезпечуючи якісну роботу ліній, що допомагає запобігти знос підшипників, зрушення штифтів і цим знижує експлуатаційні витрати;
– скорочує споживання води, що йде на розведення, що знижує загальні витрати і забезпечує стабільне виробництво;
– низький рівень піноутворення допомагає скоротити експлуатаційні витрати, покращує безпеку операторів та забезпечує ефективне покриття поверхні конвеєра;
– підходить для застосування у воді з високою жорсткістю, тим самим виключає необхідність установки пом’якшення води;
– один засіб та розподільна система можуть застосовуватися на конвеєрних лініях, що транспортують найрізноманітнішу тару, що спрощує виробничий процес.

Зовнішній вигляд: Прозора жовта рідина
Відносна густина (при 20oС): 1,00
pH (1% раствор при 20оС): 6,7
ХПК 150 г О2/кг
Вміст азота (N) 3 г/кг
Вміст фосфору (P) 0,5 г/кг

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net