Dicolube Sustain-1 є високоефективною синтетичною конвеєрною змазкою з низьким рівнем водоспоживання, використовується для конвеєрних стрічок, що транспортують тару на підприємствах з виробництва напоїв та продуктів харчування, включаючи скляну і ПЕТ тару, банку і картонну тару на сталевих і пластикових конвеєрах.
Особливості
Dicolube Sustain-1 є концентрованою рідкою змазкою на основі жирних амінів, ефірів фосфорної кислоти, органічних кислот, що містять карбоксильну групу, і забезпечує відмінний змазуючий ефект при транспортуванні тари на харчових підприємствах та підприємствах з виробництва напоїв, включаючи банку, скло, ПЕТ тару і кеги на пластикових та сталевих конвеєрах.
Технологія Dicolube Sustain-1 розроблена з метою значного скорочення споживання води, використовуваної на розведення, і одночасно з цим для забезпечення якісного змащуючого та миючого ефекту.
Dicolube Sustain-1 містить в своєму складі речовини, що допомагають підтримувати хороший рівень гігієни конвеєрів. Dicolube Sustain-1 має низький рівень піноутворення при оптимально використовуваній концентрації, що значно знижує ризик утворення нальоту на конвеєрах, підлоговому покритті та в дренажних системах.
Dicolube Sustain-1 може застосовуватися у воді будь-якої жорсткості.
Переваги
– ефективно здійснює змащування деталей стрічок конвеєрних ліній на харчовому виробництві та на виробництві напоїв, що допомагає запобігти знос підшипників, зрушення штифтів, що знижує експлуатаційні витрати;
– допомагає утримувати в чистоті трубопроводи, конвеєри і виробничі приміщення, що покращує умови праці операторів;
– скорочує споживання води, що йде на розведення, що знижує загальні витрати і забезпечує стійке виробництво;
– зменшує ризик утворення тріщин і протікання ПЕТ тари, підвищуючи безпеку товару;
– низький рівень піноутворення допомагає скоротити експлуатаційні витрати та поліпшити умови праці операторів (відсутність слизького нальоту на підлогах знижує ризик травматизму);
– не має потреби в попередньому пом’якшенні води, оскільки ефективно працює в жорсткій воді;
– один засіб та розподільна система можуть застосовуватися на конвеєрних лініях, що транспортують найрізноманітнішу тару, що спрощує виробничий процес.

Зовнішній вигляд: прозора жовта рідина
Густина (при 20oС): 1
pH (1% р-н при 20oС): 6,6
ХПК 356 гО2/кг
Вміст азоту (N) 6 г/кг
Вміст фосфору (P) 1,5 г/кг

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net