Dicolube HCS – конвеєрна змазкою, розроблена на основі жирних амінів та карбонових кислот, застосовується на лініях, що транспортують тару на пластикових та сталевих конвеєрних стрічках на харчовому виробництві та на виробництві безалкогольних напоїв, включаючи скляну та ПЕТ тару, банки і картонну тару.
Особливості

Dicolube HCS є рідкою конвеєрною змазкою, що ефективно сприяє хід тари на пластикових та сталевих конвеєрних стрічках на харчовому виробництві і на виробництві безалкогольних напоїв, включаючи скляну і ПЕТ тару, банки та картонну тару.
Dicolube HCS розроблено для ефективного використання з ПЕТ тарою (поліетилентерефталат) та захищає тару від утворень сколів та подряпин.
Dicolube HCS сумісно з різними водно-хімічними режимами, включаючи ті, які проявляють властивості несумісності з багатьма технологіями, заснованими на жирних амінах.
Dicolube HCS володіє середнім піноутворенням при оптимально використовуваній концентрації, що значно знижує ризик утворення нальоту на конвеєрі, підлоговому покритті та в дренажних системах.
Dicolube HCS може застосовуватися у воді будь-якої жорсткості.
Ефективно проводить змащування деталей стрічок конвеєрних ліній на харчовому виробництві і на виробництві безалкогольних напоїв, що допомагає запобігти знос підшипників, зрушення штифтів , чим знижує експлуатаційні витрати.
Скорочує ризик утворення відколів та тріщин на ПЕТ тарі, продовжуючи термін її придатності.
Попереджає забруднення трубопроводів, чим допомагає забезпечити виробничу ефективність і скорочує витрати на технічне обслуговування.
Середній рівень піноутворення допомагає скоротити експлуатаційні витрати і поліпшити умови праці операторів (відсутність слизького нальоту на підлогах знижує ризик травматизму). Одночасно з цим ефективно впливає на певні виробничі ділянки та підвищує продуктивність.
Не має потреби в попередньому пом’якшенні води, оскільки ефективно працює також і в жорсткій воді.
Один засіб та розподільна система можуть застосовуватися на конвеєрних лініях, що транспортують найрізноманітнішу тару (наприклад, скляну і ПЕТ тару), що спрощує виробничий процес.

Зовнішній вигляд: Прозора жовта рідина
Відносна густина (при 20oС): 1,00
pH (конц): 6,5
ХПК 366 г О2/кг
Вміст азота (N) 6 г/кг
Вмістфосфора (P) ні

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net