Delladet є концентрованим миючим засобом, що володіє дезинфікуючими властивостями, спеціально розробленим для зовнішньої мийки поверхонь на підприємствах харчової та молочної промисловості, а також на підприємствах з виробництва напоїв.

Ключові властивості

Delladet містить ефективну суміш піноутворювачів, ПАР, секвестрантов. Дезінфікуючі властивості забезпечуються наявністю в складі четвертинних амонійних сполук (ЧАС). Ця комбінація компонентів забезпечує дуже ефективне видалення забруднень і дезінфікуючий вплив проти більшості форм мікроорганізмів, включаючи грам-позитивні та грам-негативні бактерії і дріжджі.

Delladet рекомендується для миття підлоги, стін, інвентарю, обладнання та інших поверхонь, що контактують з харчовими продуктами. Підходить для використання на м’ясо- і птахопереробного підприємствах, заводах з виробництва напівфабрикатів, на молочних, безалкогольних та інших харчових виробництвах.

Delladet може використовуватися для ручного миття, а також спрей-мийки або обробки замочуванням. Рівень піноутворення дозволяють використовувати Delladet через піногенератор.

Вигоди

  • Ефективне миючий вплив – видаляє жир і застарілі забруднення
  • Широкий спектр дезинфікуючого впливу
  • Підходить для використання в воді будь-якої жорсткості
  • Не залишає нальоту
Зовнішній вигляд: Прозора безбарвна рідина
Відносна густина (при 20oС): 1,05
pH (1% розчин при 20oС): 10,6
ХПК 345 г О2/кг
Вміст азота (N) 2,8
Вміст фосфора (P) немає

01041 м. Київ

переулок Новопечерский, будинок 19/3

корпус 1, кімната 5

Телефони: 044 233 16 71; 044 280 50 34

Електронна адреса: PromInfo@lysoform.net

Сервісна служба:

Телефон: 093 393 07 68,

Електронна адрес: antu@lysoform.net